Powered by Elgün İbrahimov
» » PowerISO 2016 Full 6.5 Türkçe
PowerISO 2016 Full 6.5 Türkçe
Bölmələr: Proqramlar
Müəllif: Admin
Tarix: 30 mart 2016
PowerISO 2016 Full 6.5 Türkçe
Bu yükləməyə cəmi : 201 dəfə baxıldı
Bu yükləməyə şərh sayı : 0

PowerISO 2016 portable 32×64 bit Türkçe Full

Disk İmaj ve Sanal Sürücü Programı

PowerISO CD/DVD/BD imaj dosya işlemleri için çok güçlü bir araç olarak önplana çıkan profesyonel bir program. Bu program ile ISO dosyaları yaratabilir, açabilir, düzenleyebilir, başka diskler üzerine yazabilir, sıkıştırabilir, şifreleyebilir, ayırabilir ve dosyalar üzerinde format dönüştürme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda 8 taneye kadar sanal sürücü oluşturmanıza izin veren PowerISO ile birden çok disk ile işlem yaparken artık hiç zorlanamayacaksınız hatta bu işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Nerdeyse tüm disk imaj dosya formatlarını (ISO, BIN vb.) destekleyen program basit arayüzü ve kolay kullanımı ile her düzeyden kullanıcıya hitap ediyor.

Context menü, kabuk entegrasyonu, sürükle bırak ve clipboard kopyala yapıştır desteği gibi özellikleri de bulunan program ile size lazım olan diskleri bilgisayarınızda imaj olarak saklayabileceksiniz. Türkçe dahil nerdeyse tüm dillere de desteği bulunan bu popüler araç deneme sürümünde 300 MB’lık boyuta kadar işlem yapmanıza izin verse de deneme süresi sınırsız tutulmuş durumda.

Sürekli olarak güncellenen ve geliştirilen bu yazılımın tam sürümü, sanal sürücü ve disk imajlarıyla sürekli içiçe olan bilgisayar kullanıcılar için verilen parayı hakedecek türden bir program.

 
PowerISO 2016 Full 6.5 TürkçeAçar sözlər : PowerISO 2016 portable 32×64 bit Türkçe Full PowerISO 2016 portable 32×64 Türkçe Full Türkçe Full portable PowerISO PowerISO 2016 Pulsuz yukle Pulsuz yuklemeler free download indir yukle
FACEBOOK-ilə fikir bildir

Oxşar tapılan yükləmələr