Powered by Elgün İbrahimov
» » Aimp 3.60.1500
Aimp 3.60.1500
Bölmələr: Proqramlar
Müəllif: Admin
Tarix: 13 mart 2016
Aimp 3.60.1500
Bu yükləməyə cəmi : 473 dəfə baxıldı
Bu yükləməyə şərh sayı : 0

Müzik dosyalarınızı oynatabileceğiniz ücretsiz ve gelişmiş bir çoklu medya oynatıcı arıyorsanız AIMP tam ihtiyacınız program olabilir. Winamp'a alternatif olarak kullanabileceğiniz program; küçük dosya boyutu, sistem kaynaklarını oldukça ılımlı kullanması, hızlı ve stabil çalışması, gelişmiş özellikleri ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Etiket editörü, kayıt aracı, ses dönüştürme gibi gelişmiş özelliklere sahip olan program ile bir medya oynatıcı üzerinde sahip olmak isteyebileceğiniz özelliklerden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda şık ve sade arayüzü üzerinde kullanıcılara adeta görsel bir şölen sunan AIMP'in tema desteği de bulunmaktadır. Kendinize en uygun olacağını düşündüğünüz temaları seçebilir ve AIMP üzerinde kolayca kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak piyasada yer alan en kaliteli medya oynatıcılar arasında yer alan AIMP, alternatif bir medya oynatıcı arayan tüm kullanıcıların denemesi gereken bir yazılımdır.

AIMP Özellikleri:

Ses ve müzik format dönüştürücüsü
Ses kayıt seçeneği
Etiket düzenleyicisi
Eklenti editörü
Hassas ekolaysır ayarı
Ses iyileştirme özelliği

Oynattığı Formatlar
.CDA, .AAC, .AC3, .APE, .DTS, .FLAC, .IT, .MIDI, .MO3, .MOD, .M4A, .M4B, .MP1, .MP2, .MP3, .MPC, .MTM, .OFR, .OGG, .RMI, .S3M, .SPX, .TAK, .TTA, .UMX, .WAV, .WMA, .WV, .XM

Çıkış Desteği: DirectSound / ASIO / WASAPIAçar sözlər : aimp aimp3 aimp3 yukle aimp 3 yukle Aimp 3.60.1500
FACEBOOK-ilə fikir bildir

Oxşar tapılan yükləmələr