Powered by Elgün İbrahimov
» » OGInsta+ v7.20.0
OGInsta+ v7.20.0
Bölmələr: Android / Mobil
Müəllif: Admin
Tarix: 30 may 2016
OGInsta+ v7.20.0
Bu yükləməyə cəmi : 347 dəfə baxıldı
Bu yükləməyə şərh sayı : 0

OGInsta+ v7.20.0 - Pulsuz Yukle


OGInstagram resmi olmayan bir instagram uygulamasıdır. Hesabınıza erişmenize, fotoğraflar yayınlamanıza, diğer instagram kullanıcılarını takip etmenize ve resmi uygulamada yapılabilen hemen hemen herşeyi yapabilmenize imkan sağlar. En önemli farkı ise instagramda yayınlanan video ve fotoğrafları indirmenize olanak sağlamasıdır.

OGInstagram, instagram ile birebir aynı özelliklere sahiptir. Tek farkı arayüzün üst kısmında 'instagram' yerine 'OGInstagram' yazmaktadır. Herşey- profiller, fotoğraf akışı, arama araçları, vb.- tümüyle aynıdır.

OGInstagramı resmi uygulamadan ayıran temel (muhtemelen tek) özellik paylaş butonu tıklandığında sadece fotoğrafı veya video bağlantısını paylaş butonu değil bununla birlikte indir butonu da görülmektedir. Bu indirme arkaplanda gerçekleşir ve indirilen fotoğraf veya video direk olarak indirilenler dosyasına gider.

OGInstagram resmi Instagram uygulamasından daha fazla özellik sunan bir istemcidir. En iyi tarafı ise; video ve resimlerin kolayca indirilebilmesidir.Açar sözlər :
FACEBOOK-ilə fikir bildir

Oxşar tapılan yükləmələr